Nasz Salon Gier Wirtualnej Rzeczywistości w CH Forum Gliwice działa już od pół roku.
Otworzyliśmy drzwi nowego świata tysiącom Gliwiczan i gości spoza miasta.
Obsłużyliśmy dziesiątki urodzin i imprez zorganizowanych.
Były u nas dzieciaki (te młodsze oraz stanowczo starsze) z klubów sportowych, placówek wychowawczych oraz domów dziecka.

Dajemy radość i mega pozytywne emocje ! 🙂

Ale już nie wyrabiamy 🙁

Salon otwarty jest codziennie 13:00-21:00 oraz w weekendy 10:00-21:00 (sobota) i 10:00-20:00 (niedziela).
Również w niedziele wolne od handlu.

Niektórzy z ekipy chcą czasami zdjąć gogle z głów i odpocząć 😉

Potrzebujemy wsparcia !

Czy chciałbyś może wziąć udział w naszym przedsięwzięciu, a może znasz kogoś, kogo praca w ZENonVR fascynowała by równie jak obecnych członków naszego TEAMu ?

Co wchodzi w zakres obowiązków:

  • osobista obecność na miejscu w Salonie w CH Forum Gliwice
  • obsługa gości indywidualnych, grup
  • rozliczanie bonów, kasy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • podstawowa bieżąca administracja sprzętem i oprogramowaniem

Czego oczekujemy:

  • bardzo pozytywnego nastawienia do ludzi
  • smykałki do sprzętu IT
  • uwielbienia dla gier komputerowych, a szczególnie VR
  • zaangażowania i pasji
  • poczucia humoru,
  • empatii i dobrego serduszka
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości j. polskiego w stopniu b.dobrym
  • punktualności, sumienności, rzetelności, uczciwości

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w świetnym zespole
  • możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami
  • elastyczne godziny pracy na podstawie ustalanego wspólnie grafika
  • przyzwoitą pensję uzależnioną częściowo od wyników
  • możliwość grania w gry

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na job@zenonvr.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WED WIL Sebastian Wilk z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest WED WIL Sebastian Wilk z siedzibą w Gliwicach przy ul. Sportowa 3/4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.